Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły...

Szkoła Podstawowa

im. Armii Krajowej w Kołbieli

Uczniowie naszej szkoły, w dniu 13 maja 2016 roku pod opieką p. Doroty Cieplińskiej wyjechali na warsztaty przyrodnicze do Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie. W zajęciach wzięli udział uczniowie i nauczyciele ze szkół podstawowych i gimnazjum. Spotkanie miało na celu integrację uczniów z pobliskich szkół, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz nabywanie umiejętności obserwowania i badania środowiska leśnego i wodnego. Koordynatorem warsztatów była p. Małgorzata Michałowicz, która z gimnazjalistami przygotowała karty pracy dla grup tematycznych: Drzewa, Choroby lasu, Runo leśne, Pomiary leśne, Torfowisko, Woda, Orientacja w terenie, Plastyczna. Uczniowie pracowali pod kierunkiem nauczycieli oraz absolwenta naszej szkoły, obecnie stażysty w Nadleśnictwie Celestynów, studenta wydziału leśnego SGGW-AR Tomasza Esmana. Warsztaty zakończyły się prezentacją grup, wręczeniem nagród za konkurs przyrodniczy p.t. „Znaczenie lasów w życiu człowieka” oraz wspólnym grillowaniem. 

Uczestnicy warsztatów przyrodniczych: Oliwia Antosiewicz, Wiktoria Lipska, Bartosz Obłoza, Maciej Szostak, Emilia Młot, Alicja Siwik, Ola Sitkiewicz, Martyna Majewska, Krystian Król, Julia Kurek, Oliwia Wiącek, Sandra Staniek, Wiktoria Pachucka, Martyna Urbaniak, Cyprian Giziński, Artur Milewski.

Więcej zdjęć w galerii

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli