Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły...

Szkoła Podstawowa

im. Armii Krajowej w Kołbieli

Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego w dniu 15 stycznia 2017r. wzięli udział w 25 Finale WOŚP. Celem tegorocznej zbiórki było pozyskanie środków na rzecz oddziałów pediatrycznych i geriatrycznych. 

Niedzielną kwestę rozpoczęliśmy o 9.45 od zbiórki wolontariuszy z naszej szkoły. Uczniowie klas szóstych: Klara Mazek, Emilka Krzemińska, Ania Święch, Agata Rżysko, Natalka Kurkowska, Julka Celińska, Oliwia Mikita, Weronika Szostak i Olek Kąkolewski przybyli punktualnie. Zostaliśmy podzieleni na trzy grupy. Lider otrzymał identyfikator, serduszka WOŚP i zaplombowaną puszkę. Tak przygotowani, z uśmiechem na twarzy dzielnie zbieraliśmy datki od mieszkańców Gminy Kołbiel. W czasie przerwy mogliśmy w szkole wypić ciepłą herbatę i zjeść coś słodkiego. Pieczę nad nami pełnili nasi nauczyciele: p. Beata Kurek, p. Renata Mazek, p. Joanna Jesion oraz opiekunowie SU: p. Dorota Cieplińska i p. Marcin Bąbel. Naszą pracę zakończyliśmy o godzinie 13.15. Zebrane i zabezpieczone w puszkach datki zostały przekazane do Sztabu WOŚP w Celestynowie. Jako wolontariusze Szkoły w Kołbieli zebraliśmy: 4159,58 zł i 6,63 euro.

Serdeczne podziękowania należą się mieszkańcom naszej Gminy za szczodrość i okazaną wolontariuszom sympatię, i wsparcie w czasie akcji WOŚP jak również miejscowym policjantom za zadbanie o nasze bezpieczeństwo czasie kwesty.

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli