Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły...

Szkoła Podstawowa

im. Armii Krajowej w Kołbieli

Dyrektor: Agata Michalczyk

Wicedyrektor: Święch Maria Elżbieta, Anna Piętka

Lp.

Nazwisko, imię

Nauczany przedmiot

1

Adamska Mirosława

religia

2

Antosiewicz Monika

edukacja wczesnoszkolna

3

Araszkiewicz-Michalska Ilona

wf, świetlica

4

Badurek Beata

j.polski

5

Barcikowska-Żaczek Katarzyna

świetlica

6

Bartnicka Aneta

urlop bezpłatny

7

Bartnicki Tomasz

wf, informatyka

8

Bąbel Marcin

wf, świetlica

9

Belkiewicz Małgorzata

urlop zdrowotny

10

Bielska Agnieszka

religia

11

Bieńkowska Magdalena

geografia

12

Błaszkiewicz Katarzyna

j.angielski, j.rosyjski

13

Bocian Edyta

oddział przedszkolny Żabki, świetlica

14

Bogdańska Beata

oddział przedszkolny Jeżyki, świetlica

15

Bogdańska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

16

Budyta Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

17

Budyta Paweł

wf, świetlica

18

Cieplińska Dorota

przyroda, historia

19

Domańska-Gańko Wioletta

logopedia

20

Dróżdż Małgorzata

j.angielski

21

Galas Katarzyna

historia

22

Główka Grażyna

pedagog, świetlica

23

Gontarz Marek

wf, świetlica

24

Górka Ewa

j.angielski

25

Jesion Joanna

świetlica

26

Kaczorek Jolanta

j.polski

27

Karpisz-Droszczak Barbara

zaj. artystyczne, rewalidacja

28

Klementewicz Anna

wf

29

Konca Magdalena

matematyka, technika, informatyka

30

Kondej Aneta

świetlica

31

Kosno Marlena

matematyka

32

Kurek Beata

j.rosyjski

33

Łykus Justyna

chemia

34

Maciąg Agnieszka

wos, nauczyciel wspomagający

35

Macios Zofia

religia

36

Marek Grażyna

matematyka

37

Mazek Renata

matematyka

38

Michalczyk Agata

logopedia

39

Michałowicz Małgorzata

biologia

40

Możdżonek Ewa

edukacja wczesnoszkolna, muzyka

41

Pacek Alicja

j.polski

42

Piętka Anna

j.rosyjski, nauczyciel wspomagający

43

Piętka Bartłomiej

historia, świetlica

44

Piętka Sylwia

edukacja wczesnoszkolna, j.polski, j.rosyjski

45

Piotrowska-Pyra Anna

informatyka, plastyka

46

Prasuła Agnieszka

oddział przedszkolny Motylki, świetlica

47

Prokurat Beata

edukacja wczesnoszkolna

48

Przybysz Norbert

wf

49

Ratter-Jarząbek Marta

urlop rodzicielski

50

Rogowska-Piętka Anna

fizyka, technika

51

Rosłaniec Dorota

edukacja wczesnoszkolna

52

Rosochacka-Wykieł Aneta

j.polski, etyka

53

Rusiecka-Kędziora Jolanta

j.polski, historia, biblioteka

54

Sajdak Ewa

j.angielski

55

Smolak-Cichecka Katarzyna

psycholog

56

Spanier Elżbieta

pedagog, wdż

57

Sujak Grażyna

biblioteka, świetlica

58

Szostak Anna

świetlica

59

Święch Maria

edukacja wczesnoszkolna

60

Wielgołaski Andrzej

technika, świetlica

61

Wiesner Bartłomiej

j.angielski, j.rosyjski, informatyka

62

Wróblewski Mariusz

religia

63

Zawada Teresa

edukacja wczesnoszkolna

64

Żelazowska Małgorzata

plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli