Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły...

Szkoła Podstawowa

im. Armii Krajowej w Kołbieli

Przewodnicząca: Anna Gizińska

Zastępca przewodniczącego: Robert Moczulski

Sekretarz: Anna Dróżdż

Skarbnik: Ilona Araszkiewicz- Michalska

Telefony kontaktowe dostępne w sekretariacie szkoły.


Rady Rodziców klasowe

0 Żabki

  • Joanna Sokół
  • Iwona Zielińska
  • Ewelina Młot

0 Jeżyki

  • Ewelina Zielińska
  • Paweł Parol
  • Jolanta Górka

0 Motylki

  • Mariola Cegiełka
  • Katarzyna Kot
  • Agnieszka Urbaniak

IA

  • Anna Wiącek
  • Angelika Rżysko
  • Rosłaniec Marlena

IB

  • Marlena Czajka
  • Agnieszka Gontarczyk
  • Katarzyna Przybylska

IC

  • Anna Gniadek
  • Anna Urbaniak
  • Jacek Kłos

IIA

  • Anna Pierunek
  • Paweł Stawiarz
  • Monika Danaj

IIB

  • Katarzyna Kobus
  • Dariusz Jasiński
  • Anna Korolczyk

IIIA

  • Agnieszka Anusz
  • Marta Piórkowska
  • Przemysław Zduńczyk

IIIB

  • Agnieszka Jałocha
  • Adrianna Sikorska
  • Hanna Krupa

IIIC

  • Monika Witkowska
  • Karolina Rydz
  • Agnieszka Grajda-Szostak

IIID

  • Karolina Opatowska
  • Karolina Zawada
  • Katarzyna Rybczyńska

IVA

  • Robert Moczulski
  • Anna Dróżdż
  • Magdalena Rosłaniec

IVB

  • Stelmach Monika
  • Wielgoławska Beata
  • Kurkowska Marta

IVC

  • Justyna Goźlińska
  • Beata Siwik
  • Marcin Wójcik

IVD

  • Agnieszka Zduńczyk
  • Tomasz Rytel
  • Grzegorz Smoliński

VA

  • Katarzyna Szelą
  • Ilona Araszkiewicz-Michalska
  • Elżbieta Soszyńska

VB

  • Katarzyna Kobus
  • Agnieszka Jałocha
  • Kamila Michalska

VIA

  • Magdalena Rosłaniec
  • Karolina Kępka
  • Aneta Antosiewicz

IVB

  • Izabela Leleń
  • Ewelina Młot
  • Agnieszka Osica

VIIA

  • Marcin Święch
  • Katarzyna Bilska
  • Magdalena Kołak

VIIB

  • Justyna Goźlińska
  • Aneta Matosek
  • Agnieszka Ryfka

VIIC

  • Katarzyna Mazek
  • Katarzyna Król
  • Anna Rokicka

IIA gim

  • Mariola Nejman
  • Zbigniew Rudnicki
  • Beata Bocian

IIB gim

  • Renata Lesicka
  • Aneta Siwik
  • Katarzyna Pachucka

IIC gim

  • Agnieszka Popis
  • Anna Gizińska
  • Katarzyna Matosek

IID gim

  • Żołądek Konrad
  • Zduńczyk Tomasz
  • Krupka Arkadiusz

IIIA gim

  • Gawin Ryszard
  • Skolimowska Monika
  • Jarzębska Anna

IIIB gim

  • Marek Nowiński
  • Zbigniew Bocian
  • Grzegorz Bereda

IIIC gim

  • Elżbieta Osica
  • Zbigniew Szostak
  • Anna Kloch

 

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli